Kurorty nadmorskie w Polsce - Międzyzdroje
Międzyzdroje, znajdujące się nad Morzem Bałtyckim, to kurort z ponad 150-letnią tradycją. Międzyzdroje położone są na terenie wyspy Wolin, między szeroką piaszczystą plażą z wysokim brzegiem klifowym, a Wolińskim Parkiem Narodowym. Co roku przybywa tu rzesza turystów, zwabiona walorami tego miejsca - jego pięknymi krajobrazami, czystymi wodami Zatoki Pomorskiej, zdrowotnym klimatem, szeroką plażą, dziką przyrodą, a także wieloma atrakcjami turystycznymi.

Co oprócz wygrzewania się w słonecznych promieniach na plaży, można robić w Międzyzdrojach? Jakie atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca czekają na urlopowiczów w tym miejscu? Jak można spędzać czas w Międzyzdrojach, aby wakacje były naprawdę udane i atrakcyjne?
Kurorty nadmorskie w Polsce - Świnoujście
Świnoujście jest jedną z bardzo popularnych wśród turystów nadmorską miejscowością. Poza walorami wypoczynkowmi i turystycznymi jest to również uznane i cenione uzdrowisko, ze względu na swój unikalny mikroklimat i bogactwo złóż leczniczych surowców.

Dlaczego warto wybrać się do Świnoujścia i co warto w nim zobaczyć i zwiedzić? Jakie atrakcje turystyczne znajdują się w tym urokliwym miejscu, zwanym krainą 44 wysp? Co oprócz zażywania kąpieli morskich i słonecznych, a także poza zwiedzaniem miasta i tutejszych zabytków, oferuje Świnoujście?
Strona:  1 2 3
Tworzenie stron: Digital Guru Łódź